Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 51. yeni bölüm fragmanı izle: Defne şehri terk ediyor
Kiralık Aşk 51. yeni bölüm fragmanı izle: Defne şehri terk ediyor
Kiralık Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne ayrılığın ardından büyük acılar çekiyor. Defne bu ayrılığın ardından Manisa'ya yerleşme kararı alıyor.
Magazin 14 Haziran 2016 - 15:03

Star TV’nin her bölümü soluksuz takip edilen dizisi Kiralık Aşk’ın 51. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde yüzükleri ile baş başa kalan Sinan ve Ömer’de suratlar asık. Ayrılık acısı ile boğuşan Ömer’i bir şok daha bekliyor.

 

DEFNE MANİSA’YA GİDİYOR

Kiralık Aşk son bölümde söz yüzüklerini atan Ömer ve Defne ayrılık acısıyla boğuşurken Defne, Manisa’ya yerleşme kararı alıyor. Ailesi ve İso onu bu kararından vazgeçirmeye çalışıyor ama güzel kadın ısrarcı.

ÖMER’DEN SAKLANAN SIR NE?

Neriman, Sadri Usta’ya gidip “Sırrımızı bunca yıldır tuttunuz. Teşekkür ederiz ama artık söylemenin vaktidir.” diyerek Ömer’e her şeyi açıklamasını istiyor. Bu isteği geri çevirmeyen Sadri Usta, Ömer’i karşısına alıp aile sırrını açıklıyor. Ömer duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor.

Kiralık Aşk 51. bölümü ile 17 Haziran Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

Son güncelleme: 19:30 - 14.06.2016