Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 51. son bölüm izle: Defne’den şok hamle (17 Haziran Cuma)
Kiralık Aşk 51. son bölüm izle: Defne’den şok hamle (17 Haziran Cuma)
Kiralık Aşk 51. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Kiralık Aşk son bölüm izleyenlerine duygulu anlar yaşattı. Herkesin merak ettiği soru Ömer ile Defne'nin barışıp barışmadığı oldu. Fakat Kiralık Aşk 51. bölümde Defne'nin aldığı karar, izleyicileri önce şaşırttı, sonra da gözyaşlarına boğdu. Kiralık Aşk son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. İşte Kiralık Aşk 51. bölümde yaşananlar...
Magazin 17 Haziran 2016 - 16:30

Kiralık Aşk 51. bölümüyle dün akşam yine hayranlarını ekranlara kilitledi. Defne ile Ömer’in ayrılması izleyicileri çok üzmüş ve yeniden barışacaklar mı diye merak ediyorlar hatta öyle olmasını umuyorlardı. Fakat Defne herkesi şaşırtan bir karar alır ve işi bırakır. Star TV’nin ve ekranların en çok izlenen dizisi Kiralık Aşk’ın 51. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Kiralık Aşk son bölümü kaçıranlar, izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki linkten faydalanabilir.

KİRALIK AŞK 51. BÖLÜM

KİRALIK AŞK’TA ÖMER VE DEFNE BARIŞIYOR MU?

Kiralık Aşk geçen bölümde Ömer ve Defne’nin yolları ayrılmıştı. Yeni bölümde Defne bu ayrılığın ardından Manisa’ya yerleşme kararı alıyor ve ikilinin bağları tam koptu derken 2. fragmandaki detayda Ömer’in motosikletine binerek Defne’nin yanına gittiği anlaşılıyor. Bakalım Ömer ve Defne barışacak mı? Büyük ayrılık kapıda! Aşıklar paramparça. Yüzükler atıldı. Peki şimdi ne olacak? Defne herşeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor.

DEFNE VEDA EDİYOR!

 

 ÖMER, DEFNE’NİN EVİNDE!

Ömer Defne’nin yokluğunda, hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşiyor. Neriman’ın beklenmedik hamlesi aşıkları bir araya getirebilecek mi? Sadri Usta’nın Ömer’e anlattığı büyük sır ne? Ömer’le aynı dertten muzdarip olan Sinan, Yasemin’le barışmak için kimden medet umuyor? Ve nihayet Ömer kararını veriyor. Ayrılık da sevdaya dahil mi? Ömer ile Defne arasındaki ilişkinin son durumu aşağıdaki videoda…

 

Son güncelleme: 10:18 - 18.06.2016