Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kiralık Aşk yeni bölümde barışan Ömer ve Defne şimdi ne yapacak?
Magazin 20 Haziran 2016 - 12:08

Star TV’nin ve ekranların en çok izlenen ve romantik sahneleri ile izleyiciyi büyüleyen dizisi Kiralık Aşk’ın 52. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Kiralık Aşk geçen bölümde Ömer ile ayrılan ve bu acıya dayanamayan Defne Manisa’ya yerleşmişti. Ömer ise Sadri Bey’den duyduğu aile sırrı ile bir hayli şaşırmıştı. Dedesi ile yıllar sonra konuşan ve Defne’nin lehinde güzel sözler duyan Ömer, motosikletine atlayarak Manisa’ya gitmiş ve sevdiği kadınla barışmıştı. Kiralık Aşk yeni bölümde barışan Ömer ve Defne nasıl bir karar alacak? Ömer tekrar Defne’yi istemeye gidecek mi?

Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KİRALIK AŞK 52. BÖLÜM

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Büyük ayrılık kapıda! Aşıklar paramparça. Yüzükler atıldı. Peki şimdi ne olacak?

Defne herşeyi geride bırakıp gitmeye karar veriyor. Ömer Defne’nin yokluğunda, hiç bilmediği gerçeklerle yüzleşiyor. Neriman’ın beklenmedik hamlesi aşıkları bir araya getirebilecek mi?

Sadri Usta’nın Ömer’e anlattığı büyük sır ne? Ömer’le aynı dertten muzdarip olan Sinan, Yasemin’le barışmak için kimden medet umuyor?

Ve nihayet Ömer kararını veriyor. Ayrılık da sevdaya dahil mi?