Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk finali nefes kesti! Kiralık Aşk 52. son bölüm izle
Kiralık Aşk finali nefes kesti! Kiralık Aşk 52. son bölüm izle
Kiralık Aşk 52. bölüm dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Kiralık Aşk sezon finali nefesleri kesti. Son sahnede ise izleyiciler duygu dolu anlar yaşadı.
Magazin 25 Haziran 2016 - 10:23

Star TV’nin her bölümü büyük ilgiyle izlenen ve cuma günleri reytingleri hiç kimselere kaptırmayan dizisi Kiralık Aşk’ın 52. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Kiralık Aşk 52. bölüm sezon finalinde Defne tüm gerçekleri anlattı.

Kiralık Aşk’ın son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KİRALIK AŞK 52. BÖLÜM

Kiralık Aşk’ın dün akşamki bölümünde Ömer ve Defne barıştı barışmasına ama bu sefer de Türkan Hanım’ın kaprisleri ilişkiyi zora soktu. Bu sorunu da bir şekilde halleden ikilinin arasında artık hiçbir engel kalmadı. İki aşık artık evlenebilirdi ve tüm hazırlıklar yapıldı.

DEFNE NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI

Düğün günü Defne’nin başına gelenler belki de hiçbir gelinin başına gelmemiştir. İlk önce catring şirketinin düğüne yetişemeyeceğini öğrenen Defne karalar bağlarken bir de üstüne limonata dökülünce çılgına döndü. Tüm bu badirelere rağmen Ömer devreye girdi ve sorunları halletti.

DEFNE SON DAKİKADA HER ŞEYİ ANLATTI

Tüm sorunlar aşıldı, birbirini deli gibi seven iki aşık muhteşem bir törenle evleniyor derken Defne, Ömer’le tanıştığı andan itibaren oynadıkları oyunu tek tek anlattı. Nikah masasına kadar her şeyi dinleyen Ömer hiçbir tepkide bulunmazken dizinin sezon finali bu şekilde son buldu. Bakalım yeni sezonda Ömer, Defne’yle evlenecek mi yoksa masayı terk mi edecek?

Son güncelleme: 14:32 - 25.06.2016