Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 52. yeni bölüm fragmanı izle: Ömer Defne’yi kaçırıyor
Kiralık Aşk 52. yeni bölüm fragmanı izle: Ömer Defne’yi kaçırıyor
Kiralık Aşk 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde bu sefer Defne'nin anneannesi arıza çıkarıyor ve torununu Ömer'e vermekten vazgeçiyor.
Magazin 21 Haziran 2016 - 08:28

Star TV’nin ve ekranların vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk’ın 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde barışan iki aşık tam her şey yoluna girdi derken kötü bir sürprizle karşı karşıya kalıyor.

 

TÜRKAN HANIM KÜPLERE BİNDİ

Ömer ve Defne’nin barışmasından sonra iki aile tekrar Defnelerin evinde bir araya geliyor. Burada her şey çok iyi giderken Ömer, Koriş’in “Evlenmiyorsunuz, düğün iptal” sözleriyle neye uğradığını şaşırıyor. Çünkü Türkan Hanım yaşanan bir olaydan sonra çok fena kızıyor ve Defne’yi Ömer’e vermekten vazgeçiyor.

ÖMER DEFNE’Yİ KAÇIRIYOR

Türkan Hanım’ın bu kararının ardında kolları sıvayan Ömer, hemen Defne’yi kaçırmak için harekete geçiyor. Ömer’in gelişine anlam veremeyen Defne ne olduğunu sorunca Ömer ise “Anneannen vermiyor ben de kaçırıyorum Defne” cevabını veriyor.

Kiralık Aşk 52. bölümü ile 24 Haziran Cuma akşamı Star TV ekranlarında…