Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 53. son bölüm fırtınalar estirdi – izle
Kiralık Aşk 53. son bölüm fırtınalar estirdi – izle
Kiralık Aşk'ın yeni sezonu ekranlara bomba gibi bir giriş yaptı. Kiralık Aşk son bölümde Defne ayrılığın ardından kendini işe verirken Ömer ise geri dönüş yapıyor.
Magazin 24 Eylül 2016 - 15:46

Star TV’nin geçen sezona damga vuran dizisi Kiralık Aşk’ın 53. bölümü uzun bir aranın ardından seyircisi ile buluştu. Diziseverlerin hayranlıkla izlediği Kiralık Aşk’ın son bölümünde Ömer ve Defne’nin ayrılığı hayranlarını üzerken ikilinin tekrar biraya gelip gelmeyeceği ise merak konusu…

Kiralık Aşk’ın son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM

Ömer aşkı mı seçti, gururunu ve prensiplerini mi? İşte öğrenme vakti geldi. Defne yükselişte, başı dik ve kararlı bu defa. Neriman, sahneye çıkıyor ve kartları yeniden dağıtıyor. Kim kimin için “Kiralık Aşk” olarak tutuluyor?
Asıl hikaye şimdi başlıyor!

Sinan artık başka bir yerde. Üstelik hayatımızı karmakarışık edecek bir Pamir Marden var artık. Seda Berensel sahneye çıkıyor. Yepyeni, sürpriz aşklar başlıyor. Sinyor İplikçi aşkıyla kavrulmuş, daha büyük daha çarpıcı, daha karanlık olarak dönüyor.