Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanı izle: Defne Ömer’i affedebilecek mi?
Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanı izle: Defne Ömer’i affedebilecek mi?
Kiralık Aşk 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne'yi yeniden kazanmak için adımlar atmaya başlıyor.
Magazin 26 Eylül 2016 - 17:54

Star TV’nin ve ekranların cuma günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk’ın 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne’yi kazanmak için harekete geçiyor. Defne’nin kafası ise bir hayli karışık. Öte yandan Pamir Marden Defne’den bir hayli hoşlanıyor ve bunu Sinan’a söylüyor.

Kiralık Aşk 54. bölümü ile 30 Eylül Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

53. Bölüm

Ömer aşkı mı seçti, gururunu ve prensiplerini mi? İşte öğrenme vakti geldi. Defne yükselişte, başı dik ve kararlı bu defa. Neriman, sahneye çıkıyor ve kartları yeniden dağıtıyor. Kim kimin için “Kiralık Aşk” olarak tutuluyor?

Asıl hikaye şimdi başlıyor!

Sinan artık başka bir yerde. Üstelik hayatımızı karmakarışık edecek bir Pamir Marden var artık. Seda Berensel sahneye çıkıyor. Yepyeni, sürpriz aşklar başlıyor. Sinyor İplikçi aşkıyla kavrulmuş, daha büyük daha çarpıcı, daha karanlık olarak dönüyor.