Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 56. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer Defne’yi kazanmanın derdinde
Kiralık Aşk 56. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer Defne’yi kazanmanın derdinde
Kiralık Aşk 56. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ne yapıp ne edip Defne'yi kazanmanın derdinde...
Magazin 10 Ekim 2016 - 15:48

Star TV’nin ve ekranların en çok izlenen dizisi Kiralık Aşk’ın 56. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne’yi kazanmak için elinden geleni yapmaya çalışırken Sinan ise Esra ile tehlikeli bir yakınlaşmanın içerisine giriyor.

Kiralık Aşk 56. bölümü ile 14 Ekim Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

 

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Defne, son karşılaşmadan sonra Ömer’e içinde kalan her şeyi söyledi. Şimdi ise sıra Ömer’de… Ömer’in bundan sonraki adımı şaşırtıcı ve oldukça iddialı!

Ömer ve Pamir’in arasındaki gerginlik giderek tırmanıyor. Defne etrafına duvarlar örerken, Ömer bu duvarların gerisinde durmaya ve arkadaş  kalmaya niyetli değil. Köşeye sıkışan Defne artık rolleri belirlemek zorunda.

Diğer yandan şirkette işleri yoluna koymaya çalışan Ömer’in imdadına can simidi Necmi yetişiyor. Bir de şirkette  tadilat telaşı var. Tadilat  tarihinde uzlaşma sağlanabilecek mi? Seda ve Sinan yakınlaşmasında yeni bir perde aralanıyor. Bir anda ortaya çıkan gerçek, bu gergin ortamı az da olsa yumuşatıyor.

Pamir rengini belli etti. Artık “bende oyuna dahil oluyorum” diyor ve kartlarını açıp Neriman’a meydan okuyor. Neriman’ın kumandası artık Pamir’de!

Koray yeniden dedikoduya çağ atlatacak bir performansta.  İso ise yine fırtınalı sularda ve pusulası yine yüreği… Dükkana gelen sürpriz misafir İso’yu heyecana boğuyor.

Defne’nin sürpriz cesaret gösterisi hepimizi şaşkına çeviriyor. Defne artık hiçbir şeyden çekinmez halde ve belki de hiç olmadığı kadar kendinde… Ömer ve Defne çıkmazında sizi ekrana kilitleyecek bu finali sakın kaçırmayın!

Ve beklenen Defne Ömer karşılaşmasında kazanan aşk mı yoksa gurur mu olacak?

NEDİRKiralık AşkKiralık AşkKiralık Aşk, abisinin borcunu kapatmak için kendini bir aşk oyununda bulan Defne adlı bir kızın hikayesini anlatan bir romantik komedi dizisidir.

Son güncelleme: 15:05 - 11.10.2016