Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 57. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer’den ültimatom
Kiralık Aşk 57. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer’den ültimatom
Kiralık Aşk 57. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne'yi kendisinde kalmaya zorlarken Pamir ise Defne'ye sürpriz bir teklifte bulunuyor.
Magazin 18 Ekim 2016 - 14:50

Star TV’nin reytingleri altüst eden romantik dizisi Kiralık Aşk’ın 57. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne’den Stil Vagonu’ndan ayrılmasını ve Pamir’le olan muhabbetini de kesmesini istiyor. Defne ise Ömer’in yanında kendi olamadığından dem vuruyor.

ÖMER’DEN DEFNE’YE “YANIMDA KAL” TEKLİFİ

Ömer aşık olduğunda daha iyi bir insan olduğundan ve her şeyin daha güzel göründüğünden bahsederken Defne araya girip “Ama hala yemek yemiyorsun” deyince Ömer’den sürpriz bir teklif geliyor. Defne’yi kazanmak için elinden geleni yapan Ömer “Eğer yanımda kalırsan yemek yerim” diyor. Bakalım Defne bu teklife ne cevap verecek? Esra ile Sinan arasındaki yakınlaşma ise her geçen gün ilerliyor. Öte yandan Defne’den vazgeçmeyen Pamir, Defne’ye iddia teklifinde bulunuyor.İLGİLİ HABERKiralık Aşk 57. bölüm fragmanı izle: Defne'nin gardı yavaş yavaş düşüyorKiralık Aşk 57. bölüm fragmanı izle: Defne’nin gardı yavaş yavaş düşüyor

Kiralık Aşk 57. bölümü ile 21 Ekim Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

Son güncelleme: 19:06 - 18.10.2016