Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı izle: Defne’nin gardı yavaş yavaş düşüyor
Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı izle: Defne’nin gardı yavaş yavaş düşüyor
Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne'nin Ömer'e olan gardı yavaş yavaş düşüyor.
Magazin 17 Ekim 2016 - 16:26

Star TV’nin fenomen dizisi Kiralık Aşk’ın 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer’in şifre olarak “Defne”yi seçmesi Defne’nin hoşuna gidiyor ve bu jest karşısında güzel kadın tebessüm ediyor. Öte yandan İso, hoşlandığı kadının kocası olduğunu duyunca hayal kırıklığına uğruyor. Seda ile Sinan arasında her geçen gün yakınlaşma biraz daha ilerliyor. Pamir ise Defne’ye fena halde kapılmış durumda…

Kiralık Aşk’ın yeni bölümü 21 Ekim Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sonunda Defne ve Ömer, baş başa! Defne geldi ve gördü. Ömer ve Ömer'in hayatındaki hiçbir şey bıraktığı gibi değil… Artık gizli bir şey kalmadı. Defne; değişen, kötü giden, iyi olmayan her şey için kendini suçluyor. Bu defa ibre Defne'de.

Vicdan Defne'yi dürtüyor ve Ömer'e öyle bir jest ile geliyor ki; Ömer hem şaşkın hem mutlu. Bu jeste karşılık Ömer'in Defne'ye aldığı el emeği göz nuru armağanıyla hepimiz şaşkına dönüyoruz. Pamir masada restini çekti, artık Ömer'in açık açık üzerine oynuyor.

Sinan'a gece yarısı gelen sürpriz telefon hepimizi hayrete düşürüyor. Bu defa Sinan Seda yakınlaşması görülmeye değer. Seda'nın sorumlulukları ve Sinan'ın arzuları ilk kez kesişti. İlk viraj alınabilecek mi? Koray'ın sefer ki kurbanı Seda… Koray Seda'yı fena halde köşeye sıkıştırdı. Diğer yandan şirkette parti heyecanı yaşanıyor. Partinin onur konuğu, baş misafiri ve ev sahibi Koray Sargın kendiyle yine çok mutlu. Neriman planın ne durumda olduğunu partiye katılarak görme fırsatı yakalıyor. Parti; Ömer, Pamir ve Defne üçgenine yeni bir soluk getiriyor. Ve parti sonrası beklenmedik gelişmelerle aksiyon perdesi aralanıyor.

İso, dalgaları teker teker yardı. Ve şimdi kıyıya bir adım daha yakın. Türkan'ın yardım isteği İso ve Ayşegül'ü baş başa bırakıyor. İso evden çıkarken yüreği daha ferah. Ayşegül'ün ise içini kaplayan sıkıntılar giderek büyüyor.