Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 58. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer kesim kesti
Kiralık Aşk 58. bölüm 2. fragmanı izle: Ömer kesim kesti
Kiralık Aşk 58. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne'ye üç tane kural koyuyor.
Magazin 26 Ekim 2016 - 12:18

Star TV’nin dillere destan dizisi Kiralık Aşk’ın 58. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer Defne’ye kurallar koyarak Pamir’le olan ilişkisini kesip kendisine dönmesini istiyor. Öte yandan ilk fragmanda ise tüm personel Ömer’in haki gömleğini konuşurken Defne ise bir türlü göremediği Ömer’in peşine düşüyor. Yana döne Ömer’i arayan güzel kadın hala aşık olduğu Ömer’i sonunda bir davette yakalıyor.  Ömer’in İtalyanlarla olan sıkıntısını halledip halletmediği ise muamma…

KİRALIK AŞK 58. BÖLÜM 2. FRAGMANI TIKLA

Kiralık Aşk 58. bölümü ile 28 Ekim Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ömer Defne'yi hiç beklemediği bir anda öptü. Peki bu ani yakınlaşmaya Defne'nin tepkisi ne olacak?

Toplantılar, telefonlar, koşuşturmalar, Passionis yangın yeri…Her şey yoluna girecek derken, şirket karışıyor. Kral Ömer, ikinci şans adını verdiği tasarımında çok büyük bir problemle karşı karşıya. Görüşmeler, temaslar, yeni planlar Passionis'i bu dertten kurtarabilecek mi?

Herkes tarafını seçiyor. Ömer'den yana olanlar ve şüphe duyanlar… Sinan çabaları ile yine Ömer'in yanında. Her şey onun iyiliği ve zarar görmemesi için. Peki ya Defne? Hangi tarafta?

Baba yarısı Necmi, olayı duyar duymaz Ömer'e geliyor. Ömer'e sunduğu teklif gözleri yaşartacak cinsten. Pamir her zaman ki gibi sessiz ve çok planlı. Ömer'in yaşadığı krizi fırsata çevirmek için çabalıyor.

Koray, Ömer'den yana şüpheli. Eğer Ömer bunu hissederse, Koray için yine zor zamanlar başlayabilir. Seda, Yasemin'in Sinan'ın eski eşi olduğunu öğreniyor. Seda'nın bu konuya tepkisi ne olacak?

İso artık gerçeğe çok yakın… Gerçekle yüz yüze… Yine zorluk, yine imkansızlık… Hayatı boyunca onu kovalayan duygular.

Son güncelleme: 14:49 - 27.10.2016