Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanı izle: Ömer’i bekleyen büyük tehlike
Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanı izle: Ömer’i bekleyen büyük tehlike
Kiralık Aşk 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer'in ayakkabı çiziminin İtalyanlarınki ile aynı çıkmasının ardından neler olacağı herkes tarafından merak ediliyor.
Magazin 22 Ekim 2016 - 14:40

Star TV’nin ikinci sezonunda da büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Kiralık Aşk’ın 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk son bölümde Ömer’in ayakkabı çizimi İtalyanlarınki ile aynı çıkınca Passiaonis’te işler karışıyor Ömer ise ne yapacağını şaşırıyor. Bu duruma üzülenlerin başında ise Defne geliyor. Bakalım yeni bölümde Ömer bu işin altından nasıl kalkacak. Öte yandan Ömer’in haki gömleği ise herkesin diline düşüyor.

Kiralık Aşk 58. bölümü ile 28 Ekim Cuma günü Star TV ekranlarında…

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ömer Defne'yi hiç beklemediği bir anda öptü. Peki bu ani yakınlaşmaya Defne'nin tepkisi ne olacak?

Toplantılar, telefonlar, koşuşturmalar, Passionis yangın yeri…Her şey yoluna girecek derken, şirket karışıyor. Kral Ömer, ikinci şans adını verdiği tasarımında çok büyük bir problemle karşı karşıya. Görüşmeler, temaslar, yeni planlar Passionis'i bu dertten kurtarabilecek mi?

Herkes tarafını seçiyor. Ömer'den yana olanlar ve şüphe duyanlar… Sinan çabaları ile yine Ömer'in yanında. Her şey onun iyiliği ve zarar görmemesi için. Peki ya Defne? Hangi tarafta?

Baba yarısı Necmi, olayı duyar duymaz Ömer'e geliyor. Ömer'e sunduğu teklif gözleri yaşartacak cinsten. Pamir her zaman ki gibi sessiz ve çok planlı. Ömer'in yaşadığı krizi fırsata çevirmek için çabalıyor.

Koray, Ömer'den yana şüpheli. Eğer Ömer bunu hissederse, Koray için yine zor zamanlar başlayabilir. Seda, Yasemin'in Sinan'ın eski eşi olduğunu öğreniyor. Seda'nın bu konuya tepkisi ne olacak?

İso artık gerçeğe çok yakın… Gerçekle yüz yüze… Yine zorluk, yine imkansızlık… Hayatı boyunca onu kovalayan duygular.