Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 59. bölüm 2. fragmanı izle: Pamir kiralık mı?
Kiralık Aşk 59. bölüm 2. fragmanı izle: Pamir kiralık mı?
Kiralık Aşk 59. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Pamir'in kiralık olarak tutulduğundan şüpheleniyor.
Magazin 2 Kasım 2016 - 09:45

Star TV’nin her bölümü heyecan dolu dizisi Kiralık Aşk’ın 59. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Pamir’in neden Defne’yle ilgilendiğini merak eden Ömer, puzzle’ın parçalarını birleştirerek bir sonuca ulaşıyor. Bu sonuç ise Pamir’in kiralık aşk olduğu…

Kiralık Aşk 59. bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı Star TV ekranlarında…
İLGİLİ HABERKiralık Aşk 59. bölüm fragmanı izle: Defne'den şaşırtan istekKiralık Aşk 59. bölüm fragmanı izle: Defne’den şaşırtan istek

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Her şey bitti mi? Yoksa Ömer her zaman ki gibi tüm başına gelenlerin üstesinden gelecek mi? Ömer'in aklına bir anda gelen ipucu, olayın seyrini tamamen değiştiriyor. Ömer İplikçi, işleri yoluna koyup ikinci şansını tekrar kazanabilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz…

Hesaplaşma vakti geldi! Baş başa kaldılar ve kaçacak hiçbir yer yok. Buradan bir karar çıkmak zorunda. Şimdi ne olacak derken, Defne öyle bir anda tüm cesaretiyle Ömer'in karşısına öyle bir dikiliyor ki, hem bizi hem de Ömer'i soluksuz bırakıyor.

Pamir, Defne ve Ömer üçgeninde sular iyice ısınıyor! Pamir savaş ilan etti ve silahlarını kuşandı. Planlarına kaldığı yerden devam eden Pamir, Defne'yi Ömer'e kaptırmamak için acaba neleri göze alacak?

Koray Ömer'le barışmak ve tekrar Passionis ailesine katılmak için neler neler yapıyor. Ömer'in Koray'la ilgili kararı ne olacak? Her şey tamam, sadece ilk adımı atmak kaldı. Ama Sinan ve Seda köşe kapmaca oynamaya devam ediyor. O ilk adımı kim atacak?

İso kırgın, İso eksik… Ama rüyadan uyandı. Artık gerçeği biliyor. Cevdet'le Ayşegül arasındaki problemler öyle bir hal alıyor ki, tüm mahalle olaya müdahale etmek zorunda kalıyor. Bu şaşırtıcı olaylar İso'yu bir ateş çemberinin daha ortasına doğru itiyor. Ayşegül'ün evli olduğunu öğrenen İso, ne yapacak?

Ve Hulusi, Ömer'in döndüğünü nihayet öğrendi! Servetini Defne'ye bağışlayan Hulusi, Neriman ve Necmi'ye yepyeni bir görev veriyor. Yeni görev ve yeni planları ile Neriman İplikçi…

Son güncelleme: 13:54 - 02.11.2016