Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanı izle: Defne’den şaşırtan istek
Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanı izle: Defne’den şaşırtan istek
Kiralık Aşk 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne'den şaşırtan bir hamle geliyor.
Magazin 31 Ekim 2016 - 15:35

Star TV’nin her bölümü reyting rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk’ın 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer ve Defne geçmişe yavaş yavaş sünger çekerken Defne’den hiç umulmadık bir hamle geliyor ve bu hamle Ömer’in pek bir hoşuna gidiyor.

Kiralık Aşk 59. bölümü ile 4 Ekim Cuma günü Star TV ekranlarında…

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Her şey bitti mi? Yoksa Ömer her zaman ki gibi tüm başına gelenlerin üstesinden gelecek mi? Ömer'in aklına bir anda gelen ipucu, olayın seyrini tamamen değiştiriyor. Ömer İplikçi, işleri yoluna koyup ikinci şansını tekrar kazanabilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz…

Hesaplaşma vakti geldi! Baş başa kaldılar ve kaçacak hiçbir yer yok. Buradan bir karar çıkmak zorunda. Şimdi ne olacak derken, Defne öyle bir anda tüm cesaretiyle Ömer'in karşısına öyle bir dikiliyor ki, hem bizi hem de Ömer'i soluksuz bırakıyor.
Pamir, Defne ve Ömer üçgeninde sular iyice ısınıyor! Pamir savaş ilan etti ve silahlarını kuşandı. Planlarına kaldığı yerden devam eden Pamir, Defne'yi Ömer'e kaptırmamak için acaba neleri göze alacak?

Koray Ömer'le barışmak ve tekrar Passionis ailesine katılmak için neler neler yapıyor. Ömer'in Koray'la ilgili kararı ne olacak? Her şey tamam, sadece ilk adımı atmak kaldı. Ama Sinan ve Seda köşe kapmaca oynamaya devam ediyor. O ilk adımı kim atacak?