Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı izle: Ömer’den karşı atak
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı izle: Ömer’den karşı atak
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde tüüm parçaları birleştiren Ömer, Pamir'in oyununu bozmaya karar veriyor.
Magazin 7 Kasım 2016 - 11:56

Star TV’nin 7’den 70’e herkesi büyüleyen dizisi Kiralık Aşk’ın 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Pamir’i Nariman’ın kiralık şak olarak tuttuğunu anlayan Ömer karşı atağa geçiyor. Fakat bu sırada Pamir’in ise Defne’den vazgeçmeye hiç mi hiç niyeti yok… Öte yandan İso ise çok zorlu bir sürecin içerisinde.

Kiralık Aşk 60. bölümü ile 11 Kasım Cuma günü Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Defne kartlarını açtı… Artık doğru yerde ve uçurumdan atladı. Defne'yle Ömer bulutların üzerinde. Havada aşk kokusu var! Defne Ömer'e isteklerini söyledi. İkili arasında artık bir engel yok. Bir yanda Defne'nin istekleri, diğer yanda Ömer'in vetoları. Ama aşk her şeye rağmen kanatlanıyor.

Ömer, Pamir ve Defne üçgeninde ise yine durumlar yine kritik. Bu oyun çok uzadı ve hala bir kazananı yok. Dinmeyen fırtınalı denizde savrulan kim olacak?

Pamir iş hayatında sıkıntılarla baş başa. Ve Pamir'i ziyaret eden sürpriz bir kadınla her şey biraz daha karmaşık hale geliyor. Neriman oyun için Pamir'in yanında. Yoksa plan bozuluyor mu?

Hulusi'nin Ömer'e sürpriz ziyareti… Konular ciddi, meseleler hayati. Ömer şaşkın. Hulusi Ömer'i aydınlatıyor. Ömer uyandı. Bu görüşmeden sonra Ömer'in kafasında birçok şey belirmeye başlıyor. Ömer durdu… Düşünceler, resimler, olaylar. Bir şeyler arıyor. Yoksa parçaları birleştirip bir sonuca mı varıyor? Ömer'in aradığı şey ne?