Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 60. yeni bölüm fragmanı izle: Son bölümde kiralık Pamir!
Kiralık Aşk 60. yeni bölüm fragmanı izle: Son bölümde kiralık Pamir!
Kiralık Aşk 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Pamir'in kiralık aşk olduğunu anlıyor ve olayları ona göre yorumlamaya başlıyor.
Magazin 5 Kasım 2016 - 10:06

Star TV’nin fenomen dizisi Kiralık Aşk’ın 60. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Pamir’in Neriman tarafından tutulduğunu anlayan Ömer, olayları ona göre yorumlayarak Defne’nin suçsuz olduğunu anlıyor ve ona göre hamleler yapıyor. Defne ile arasını düzelten Ömer’in keyfi yerinde… Defne ise kafasındaki karışıklıkları bir kenara bırakmış durumda…

 

Kiralık Aşk Son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM

Defne kartlarını açtı… Artık doğru yerde ve uçurumdan atladı. Defne'yle Ömer bulutların üzerinde. Havada aşk kokusu var! Defne Ömer'e isteklerini söyledi. İkili arasında artık bir engel yok. Bir yanda Defne'nin istekleri, diğer yanda Ömer'in vetoları. Ama aşk her şeye rağmen kanatlanıyor.

Ömer, Pamir ve Defne üçgeninde ise yine durumlar yine kritik. Bu oyun çok uzadı ve hala bir kazananı yok. Dinmeyen fırtınalı denizde savrulan kim olacak?

Pamir iş hayatında sıkıntılarla baş başa. Ve Pamir'i ziyaret eden sürpriz bir kadınla her şey biraz daha karmaşık hale geliyor. Neriman oyun için Pamir'in yanında. Yoksa plan bozuluyor mu?

Hulusi'nin Ömer'e sürpriz ziyareti… Konular ciddi, meseleler hayati. Ömer şaşkın. Hulusi Ömer'i aydınlatıyor. Ömer uyandı. Bu görüşmeden sonra Ömer'in kafasında birçok şey belirmeye başlıyor. Ömer durdu… Düşünceler, resimler, olaylar. Bir şeyler arıyor. Yoksa parçaları birleştirip bir sonuca mı varıyor? Ömer'in aradığı şey ne?

Son güncelleme: 16:56 - 05.11.2016