Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm nefes kesecek
Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı izle: Yeni bölüm nefes kesecek
Kiralık Aşk 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne'yi baştan çıkarmak için uğraşırken Sinan ile Seda cephesinde çok sıcak gelişmeler yaşanıyor.
Magazin 15 Kasım 2016 - 18:08

Star TV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Kiralık Aşk’ın 61. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer, Defne’yi baştan çıkarmak için elinden geleni yaparken Seda ile Sinan ilişkisi boyut atlıyor. Fuar için otelde kalmak zorunda kalan dörtlünün başından bakalım yeni bölümde daha ne gibi şeyler geçecek?

Kiralık Aşk 61. bölümü ile 18 Kasım Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bahis kapalı, artık tüm kartlar açıldı. Ömer, Pamir'in Kiralık Aşk olduğunu öğrendikten sonra bunu Defne'ye söylüyor mu? Pamir, Ömer'in Defne'ye gideceğinden emin ve o da kozlarını öne sürüyor. Heyecan dolu kaçış, kovalamaca ve aksiyonlu bölümde sır perdesini kim aralıyor?

Bir yanda Kiralık Aşk gerçeği yer yakarken, diğer yanda Defne'nin başına gelen olay birçok sürprizi de beraberinde getiriyor. Defne'ye bu durumda aşkla ve şevkatle bakan kim? Pamir, Ömer, Defne üçgeni yine nefesleri kesiyor… Defne Ömer yakınlaşması görülmeye değer… Defne ve Ömer aşkı yine doludizgin… Aşk kaldığı yerden devam ediyor!

Neriman oyun için kendinden daha güçlü bir ortak seçtiği için pişman. Pamir şimdi oyunun neresinde? İso, artık Ayşegül'ün sevgisinden emin ve ne yapacağını şaşırmış durumda. Bilmediği sularda kaybolan İso'nun sürpriz dert ortağı hepimizi şaşırtıyor.

Büyük aşklar mücadeleyi sever, çünkü her engelden sonra aşk biraz daha güçlenir. Peki Ömer bu mücadelenin kazananı olacak mı?

Son güncelleme: 20:01 - 15.11.2016