Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı çıktı! Son bölüm izle:
Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı çıktı! Son bölüm izle:
Kiralık Aşk 56. bölümü dün akşam Star TV'de yayınlandı. Kiralık Aşk son bölümde Defne'ye sinirlenen Ömer, Defne'nin dudaklarına yapıştı. Dizinin sona ermesinin ardından 57. bölüm fragmanı da yayınlandı.
Magazin 15 Ekim 2016 - 09:13

Kiralık Aşk 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Ömer’in pes etmeye hiç niyeti yok. Dudak dudağa öpüşmenin ardından ikili arasındaki buzlar da yavaş yavaş erimeye başlıyor Öte yandan İso ise hayal kırıklığına uğruyor.

Star TV’nin soluksuz takip edilen dizisi Kiralık Aşk’ın 56. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Kiralık Aşk son bölümde Pamir ile luna parkta felekten bir gün çalıp daha sonrasında Sütlü Nuriye uğruna tatlıcıya gizlice giren Defne karakola düşüyor. Daha sonra ikili yalvar yakar komisere ricada bulunup serbest kalıyorlar. Pamir ve Defne’yi karakoldan almaya gelen Ömer bir hamle yapıp sadece Defne’yi oradan uzaklaştırıp boğaz kenarına götürüyor ve olanlar oluyor. Öte yandan Sinan ve Seda arasında ise yakınlaşma had safhaya ulaşıyor.

Kiralık Aşk’ın son bölümününün tüm partlarını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KİRALIK AŞK SON BÖLÜM İZLE

Son güncelleme: 10:25 - 15.10.2016