Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk yeni sezon 3. fragmanı izle
Kiralık Aşk yeni sezon 3. fragmanı izle
Kiralık Aşk yeni sezon 3. fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümü büyük bir sabırsızlıkla beklenirken ucu açık o kadar çok konu var ki...
Magazin 16 Eylül 2016 - 10:55

Star TV’nin ekranlara damga vuran dizisi Kiralık Aşk’ın yeni sezon 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde her şey gizemini koruyor. Ömer ile Defne evlendi mi? 3. fragmandaki çocuk kimin çocuğu? Tüm bu soruların cevabı 23 Eylül Cuma akşamı Star TV ekranlarında…

Sevilen oyuncu Müjde Uzman Kiralık Aşk’ta!

Geçen yaz başlayan ve ekranlarda 52 bölüm boyunca fırtına gibi esen Star'ın başarılı dizisi Kiralık Aşk'a yeni sezon için sevilen oyuncu “Müjde Uzman” dahil oldu.

Dizi, 2. sezonunda da iddialı!

Kapalıçarşı, Paramparça Aşklar, Akasya Durağı, Aşk Bir Hayal, Halil İbrahim Sofrası, Fatih, Muhteşem Yüzyıl, Bir Çocuk Sevdim, 20 Dakika, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde adından başarı ile söz ettiren Müjde Uzman “Seda Berensel” karakteri ile fenomen dizinin kadrosuna katıldı.

SEÇKİN ÖZDEMİR DE KİRALIK AŞK’TA

Geçen yaz başlayan ve ekranlarda 52 bölüm boyunca fırtına gibi esen Star'ın fenomen dizisi Kiralık Aşk'a yeni sezon için sevilen oyuncu “Seçkin Özdemir” dahil oldu.

Seçkin, Pamir Marden oldu

Bir Aşk Hikayesi, Muhteşem Yüzyıl, Al Yazmalım gibi dizilerde büyük ses getiren başarılı oyuncu Seçkin Özdemir, ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk'ta, “Pamir Marden” karakterini canlandıracak.