Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kiralık Aşk’ın Koriş’i Onur Büyüktopçu da Nice’deydi
Kiralık Aşk’ın Koriş’i Onur Büyüktopçu da Nice’deydi
Kiralık Aşk'ın Koriş'i Onur Büyüktopçu da Franda Nice'deki terör saldırısında sevgilisiyle birlikte oradaydı...
Burcu ÖZEN
Magazin 15 Temmuz 2016 - 11:02

Fransa'nın Nice kentinde 14 Temmuz Fransa Ulusal Günü kutlamaları sırasında meydana gelen terör saldırısında 84 kişi hayatını kaybetti. ‘Kiralık Aşk’ dizisinde Koriş karakterine hayat veren oyuncu Onur Büyüktopçu da dünyayı sarsan saldırı sırasında oradaydı.

Olay anında menajeri ile telefonla konuşan Büyüktopçu, “İnsanları tarıyorlar, yanımızda ölüyorlar eve sığınacağız gidemiyoruz” dedikten sonra telefonu kapattı.

İLGİLİ HABERRihanna'dan Fransa Nice'de yaşanan terör saldırısına tepkiRihanna’dan Fransa Nice’de yaşanan terör saldırısına tepki

koris

MENAJERİNDEN AÇIKLAMA

Sozcu.com.tr’nin ulaştığı ünlü oyuncunun menajeri Talip Demir, oyuncu kendisini ilk aradığında inanmayıp telefonu kapattığını ancak sonradan haberleri görünce Büyüktopçu’yu arayıp ulaşamadığını anlattı.

Ulaştıktan sonra, insanların merakını gidermek için açıklama yaptığını söyleyen Demir, Büyüktopçu’ya da sosyal medya hesabından açıklama yaptırdı.

onuric

OLAYDAN BİR DAKİKA ÖNCE ORADAYDI

Ünlü oyuncu olaydan bir dakika önce oradaymış… Oteline dönmek üzereyken terör olayların gerçekleştiğini söyleyen Büyüktopçu’nun menajeri, ünlü oyuncunun oldukça tedirgin olduğunu söylüyor.

Menajerinin Konsolosluğa yönelttiği oyuncu, bugün 21.40 uçağı ile İstanbul’a dönüyor. Ünlü oyuncu menajerine şehirde büyük bir kaosun olduğunu ve havalimanında kargaşa yaşandığını aktarmış.

 

İLK ÇIĞLIKTAN SONRA…

Nice’te dün gerçekleşen terör saldırılarında orada olan ünlü oyuncu NTV’ye bağlanarak yaşadıklarını anlattı. İlk çığlığı duyduktan sonra olayların 10-15 dakika sürdüğünü anlatan Büyüktopçu, o esnada sokakta olduğunu ve daha sonra panikle evlerinin yolunu tuttuğunu söyledi.

“BEN İYİYİM”

onuricyeni

Hayranları tarafından merak edilen Büyüktopçu, bir de Instagram hesabından iyi olduğunu belirtti ve terörü lanetledi.

Son güncelleme: 15:29 - 15.07.2016