Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırgın Çiçekler 54. Bölümde neler olacak? Defne tutamıyor Cemre ölümün kıyısında!
Kırgın Çiçekler 54. Bölümde neler olacak? Defne tutamıyor Cemre ölümün kıyısında!
Pazartesi akşamları reyting listelerinde üst sıralardan inmeyen Kırgın Çiçekler'in yeni bölüm fragmanı çıktı. Yeni bölümde gerilimli anlar izleyicileri ekran başına toplayacak. Kırgın Çiçekler'in yeni bölümünde neler olacak? Cemre ölecek mi? Meral'in komadan çıkması neleri değiştirecek?
Magazin 4 Ekim 2016 - 10:47

Meral komadan çıkıyor, uyandığında ilk sorusu olan “Tarkan evlendi mi?” herkesi güldürüyor. Kader annesinin çocuğunu aldırmak istemesiyle makası kendi boğazına dayıyor ve boğazını kesmekle tehdit ediyor, bu anlarda gerilim doruğa çıkıyor. Songül’e gelen aşk mektubu işlerin karışmasına neden oluyor. Aşk mektubu sebebiyle Songül ve sevgilisinin arası açılıyor. Yeni bölüm ile ilgili merak edilen sahnelerden biri de Cemre’nin uçurumdan düştüğü sahne oluyor, Cemre tam uçurumun kenarından düşerken Defne tutmaya çalışıyor fakat tutmasına rağmen dayanamıyor ve Cemre uçurumdan denize düşüyor. Bu sahnenin rüya mı, hayal mi, yoksa gerçek mi olduğu dizinin sevenleri arasında merak edilmekte… İşte Kırgın Çiçekler 54. Bölüm fragmanı…

KIRGIN ÇİÇEKLER 54. BÖLÜM FRAGMANI

 

Son güncelleme: 10:55 - 04.10.2016