Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanında Eylül intihar ediyor! (İzle)
Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanında Eylül intihar ediyor! (İzle)
Kırgın Çiçekler 58. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Atv'nin Pazartesi günleri yayınlandığı ve çok izlenen dizisi Kırgın Çiçekler her bölümü ile izleyenleri ağlatmaya devam ediyor. Beş genç kızın bazı sebebplerden dolayı yetimhaneye verilmesi ve burada başlarında geçen dram dolu hikayeleri konu alan dizinin 58. bölümünde Eylül intihara girişiyor. Peki yeni bölümde başka neler olacak? İşte Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı, özeti...
Magazin 5 Kasım 2016 - 08:24

Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamlarının en çok izlenen ve ekranların en dramatik dizisi Kırgın Çiçekler’de kızların dramı bitmiyor. Eylül, Songül, Cemre, Kader, Meral, bu beş kızın yetimhanede başından geçen olayları konu Atv’nin dizisinin bu bölümünde hapisten çıkan babası Sadullah’ı annesinin ölümünden sorumlu tutar ve “Keşke sen ölseydin annemin yerine” diyerek görmek istemediğini söyler. Kırgın Çiçekler 58. bölüm fragmanına Eylül’ün annesine kızarak intihara kalkışması damgasını vuruyor. İşte Kırgın Çiçekler 58. yeni bölüm fragmanı, bölüm özeti, dizinin genel konusu ve oyuncuları…

KIRGIN ÇİÇEKLER 58. BÖLÜM ÖZETİ

Songül, Defne’nin söylediklerine inanarak babasına hesap sorar. Güney, Songül’e destek olur. Nazan, Kemal’in oyununu çözer. Haksız yere suçlanan Sadullah, Kemal’in kapısına dayanır. Feride, Özlem’den kurtulmanın yollarını ararken Toprak ve Özlem’in samimiyeti Feride’yi rahatsız eder. Eylül’ün halası Mesude’nin evine gelerek çok önemli bir haber verir. Mesude ve Eylül arasında ipler gerilir.

KIRGIN ÇİÇEKLER GENEL KONUSU VE OYUNCULAR

Eylül 16’sında bir kız. Bir gecekonduda annesi Mesude, kız kardeşi Büşra ve üvey babası Kemal’le birlikte yaşıyor. Eylül, Kemal’in tacizine uğruyor. Durumu annesine anlatıyor. Annesi düşünüp taşınıp bir çözüm buluyor, Eylül’ü yetimhaneye teslim ediyor. Annesi tarafından yetimhaneye bırakılan Eylül’ü yetimhanenin müdür yardımcısı Feride avutmaya çalışıyor. O geceden itibaren Eylül’ün yetimhane günleri başlar.

Yapımcı: NTC Medya
Yönetmen : Serkan Birinci
Senaryo: Gül Abus Semerci, Yelda Eroğlu
Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE)
BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK)