Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırgın Çiçekler 59. yeni bölüm fragmanında Songül’ün kararı herkesi ağlattı!
Kırgın Çiçekler 59. yeni bölüm fragmanında Songül’ün kararı herkesi ağlattı!
Kırgın Çiçekler, ATV'nin dram dolu dizisinin yeni bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin 59. bölümünde Songül, babasını kurtarmak için kendini feda eder. Zoraki evliliğe razı olan Songül, önce Güney'den ayrılır. Ardından arkadaşlarına bir veda mektubu bırakarak yurdu terkeder. Songül'ün bıraktığı mektup, yurttaki arkadaşlarını gözyaşlarına boğuyor. İşte Kırgın Çiçekler 59. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 14 Kasım 2016 - 08:10

Kırgın Çiçekler 59. bölüm fragmanında Songül, aldığı karar ile herkesi gözyaşlarına boğdu. ATV’de her pazartesi akşamı yayınlanan ve en çok izlenen dizilerinden biri olan Kırgın Çiçekler, bu haftaki bölümü ile herkesi ağlatacak gibi gözüküyor. Beş genç kızın, yetimhanede yaşadıkları dramatik olayların konu alındığı dizide Songül, babasını kurtarmak uğruna sevdiğinden ve arkadaşlarından vazgeçiyor. Zoraki evlilik için yurdu terkeden Songül’ün arkadaşlarına bıraktığı veda mektubu hepsi de ağlayarak okudular. İşte Kırgın Çiçekler 59. bölüm fragmanı ve bölüm özeti…

KIRGIN ÇİÇEKLER 59 BÖLÜM ÖZETİ

Kırgın Çiçekler yeni bölümünde Songül’ün aldığı zor karar damgasını vuracak. Dizinin yeni bölümünde Songül’ün babası Sadullah kendi suçunun cezasını kızına yüklememek için intihara kalkışır. Bu duruma çok üzülen Songül, babasını kurtarmak için zoraki evliliğe razı olur. Ve Songül, aldığı bu kararı ile ilk olarak Güney’i terkeder. Hiçbir şeyden haberi olmayan Güney, terk edilince büyük üzüntü yaşar. Kader ve Meral, Cemre’ye haber vermeden çizimlerini moda yarışmasına gönderirler. Banu ve Mesude beraber iş kurmaya karar verir. Songül gizlice yurdu terk ederken arkasından bir mektup bırakarak arkadaşlarını hüzne boğar.

Oyuncular: ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK),İPEK KARAPINAR (FERİDE), BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) ,ZEYNEP IRGAT (HEDİYE),GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER),ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK) YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA) SEDA GÜNGÖR (MERVE) BURAK ASLAN (BURAK)