Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırgın Çiçekler 61. bölüm fragmanı: Defne öfkeden evi yakıyor!
Kırgın Çiçekler 61. bölüm fragmanı: Defne öfkeden evi yakıyor!
Kırgın Çiçekler 61. bölümde Defne'nin büyük öfkesi kötü sonuçlara sebep oluyor. Elinde tüm malvarlığının Cemre'yi gitmesi ve evden kovulması Defne'yi iyice sinirlendirir. Bir anda zengin olan Cemre, bunu arkadaşları ile yeni evinden kutlamak isterken Defne ise elinden alınan evi ile birlikte içindekileri yakmak istiyor. Fakat öfkeyle intikam almak isterken alev Defne'ye de sıçrıyor. Polis ise bu olaylardan dolayı Cemre'yi ve kızları sorumlu tutuyor. Defne'nin sağlık durumu ise meçhul. İşte Kırgın Çiçekler 61. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti..
Magazin 28 Kasım 2016 - 08:00

Kırgın Çiçekler 61. yeni bölümü ile bu akşam atv ekranlarında sevenleriyle buluşuyor. Dizinin geçen bölümünde kendisine miras kaldığını öğrenen Cemre, düğünden kaçırıp İstanbul’a tekrar getirdikleri Songül dahil arkadaşları ile bunu kutlamak ister. Evlerinden kovulan ve paralarından olan, bir anda fakir konuma düşen Defne, bunu kendine yediremez. Cemre’nin kendisini evden kovmasıyla iyice sinirlenen Defne, evi yakmak için yaptığı girişiminde kendini yakar. Eve gelen polisler, bu durumdan kızları sorumlu tutar. Defne’nin ise akıbeti belli değildir. İşte Kırgın Çiçekler 61. bölüm fragmanı…

KIRGIN ÇİÇEKLER 61. BÖLÜM FRAGMANI

KIRGIN ÇİÇEKLER 61. BÖLÜM ÖZETİ

Kırgın Çiçekler 61. bölümde neler olacak? Cemre tekrar zengin olduğu için çok mutlu olur. Nazan, evlerini Cemre’ye bırakınca kalacak yer bulmak zorunda kalırlar. Sadullah, Selin’in şirketinde işe başlar. Selin’in planlarından habersiz olan Songül, babası iş bulduğu için çok mutludur. Toprak’la arası iyice açılan Feride, Özlem’den şüphelenmeye başlar. Cemre, Nazan’ın evinde kutlama partisi düzenler. Eylül, Serkan ile Cemre arasında kalır. Parasını ve evini kaptıran Defne, kızlardan intikam almak için korkunç bir plan yapar.

KIRGIN ÇİÇEKLER OYUNCU KADROSU

ÖZGÜR ÇEVİK (TOPRAK), İPEK KARAPINAR (FERİDE), BİRAN DAMLA YILMAZ (EYLÜL) ,MEHMET AYKAÇ (SERKAN) ), VEDA YURTSEVER (NAZAN),SACİDE TAŞANER (NERİMAN) , ZEYNEP IRGAT (HEDİYE), GÖKÇE AKYILDIZ (SONGÜL), HAZAR MOTAN (CEMRE), ÇAĞLA IRMAK (KADER), ALEYNA SOLAKER (MERAL), ARİF DİREN (GÜNEY), NİL KESER (DEFNE), CANSU FIRINCI (KEMAL ) ,DERYA ARTEMEL (MESUDE), ESMA YILMAZ (BÜŞRA), ZEYNEP PARLA (CANSU), ERDAL BİLİNGEN (TEVFİK), YUNUS EMRE TERZİOĞLU (CENK), DİLARA MÜCAVİROĞLU (ALEYNA), SEDA GÜNGÖR (MERVE), BURAK ASLAN (BURAK)