Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı: 55. bölümde hoşgeldin partisi!
Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı: 55. bölümde hoşgeldin partisi!
Kırgın Çiçekler 55. yeni bölüm 17 Ekim 2016 Pazartesi akşamı ekrana gelecek. Peki yeni bölümde neler olacak? İşte Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı, 55. bölümden detaylar ve kaçıranlar için Kırgın Çiçekler son bölüm videosu...
Magazin 12 Ekim 2016 - 13:06

Kırgın Çiçekler son bölümde gözlerini açan ve onun için endişelenen arkadaşlarını mutlu eden Meral için Kırgın Çiçekler yeni bölümde bir hoşgeldin partisi düzenlenecek. Çocuklar, arkadaşları, sevenleri Meral’i Dünyanın en tatlı cadısı” diye karşılayacaklar. Peki Kırgın Çiçekler 55. bölümde başka neler olacak?

İTİRAF!

Dizinin 17 Ekim’de yayımlanacak yeni bölümünde Defne, Cemre’yi uçurumdan düşürdüğünü  itiraf edecek ve ortalık karışacak. Cemre’nin arkadaşları Defne’nin yaptıklarının cezasını çekmesini isterserken annesi Defne’yi polislerden kaçıracak.

Fragmanın sonunda ise Eylül’ü kötü bir sürpsiz beklediği anlaşılıyor. Kemal geri dönüyor ve Eylül köşeye sıkışmış durumda!

KIRGIN ÇİÇEKLER 55. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KIRGIN ÇİÇEKLER SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Dizinin 54. son bölümünde Mert, Songül’e ilan-ı aşkta bulundu. Güney, bunu öğrenince öfklendi ve Mert’le kavga etti. Diğer bir gönül meselesinde sona gelindi ve Songül’le, Güney’in aşkı bitme noktasına geldi. Banu, erken doğum riskiyle hastaneye kaldırıldı. Annesini ziyarete gelen Kader, kardeşinin para karşılığı başka bir aileye verileceğini öğrenci. Defne, Cemre’nin herkese evlatlık olduğunu söyleyeceğini düşünerek korkunç bir plan yaptı. Dizinin son bölümünde Meral de gözlerini açtı arkadaşlarını sevince boğdu.

Son güncelleme: 13:07 - 12.10.2016