Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kış Güneşi’nde defile sahnesi için 100 bin TL harcandı
‘Kış Güneşi’nde defile sahnesi için 100 bin TL harcandı
Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver’in paylaştıkları ‘Kış Güneşi’ dizisinin defile sahnesi için 100 bin TL harcandı.
Magazin 29 Şubat 2016 - 14:12

Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in paylaştıkları ‘Kış Güneşi' dizisinin defile sahnesi için kesenin ağzı açıldı. Dizisinin defile sahnesi için ünlü mankenler, Erol Albayrak tasarımları ile podyuma çıktı.

Koreografisini Uğurkan Erez'in üstlendiği ve 12 saatte çekilen defile sahnesi için 100 bin lira harcandı. Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği, başrollerini Şükrü Özyıldız ve Aslı Enver'in paylaştığı, yönetmenliğini Murat Onbul'a ait ‘Kış Güneşi'nin, 2. bölümündeki defile sahnesi için gerçek podyumda, gerçek mankenler, gerçek bir koreografiyle yer aldı.

100 bin liraya mal olan defile sahnesi çekimleri için Maltepe Üniversitesi Stüdyoları'nda podyum kuruldu; ışıklandırması ve dekorasyonu yapıldı. Ünlü tasarımcı Erol Albayrak'ın imzasını taşıyan kıyafetleri, tanınmış mankenler; Neslihan Önder, Alona Kral, Merve Özkaran, Gonca Eröner, Açelya Kartal, Anastasia Görel, Kumru Kodamanoğlu ve Zeliha Çal sergiledi.

Son güncelleme: 14:14 - 29.02.2016