Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
“Kısır döngü var”
“Kısır döngü var”
Şarkıcı Ceynur, yeni single'ı "Ağır Aksak" ın tanıtımını önceki akşam Levent'teki bir ofiste gerçekleştirdi.
Magazin 5 Şubat 2016 - 09:28

Aşk, Yağmur ve Çikolata gibi albümleri bulunan Ceynur, müziği ve düzenlemesi Volga Tamöz’e ait olan “Ağır Aksak” ile büyük beğeni topladı. Tanıtımı aralarında Irmak Ünal, Fettah Can ve Cansu Kurtçu’nun da olduğu çok sayıda davetli katıldı.

Foto: Emre Çevik - Ceynur

Tanıtım öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ceynur, albüm yerine neden single çıkardığına açıklık getirdi. Ceynur, “İlk albümümde 9 şarkı seslendirmiştim. 4 tanesine klip çekebildik. Kalan 5 şarkıya yazık olduğunu düşünüyorum. O yüzden şarkıların hak ettiği değeri görmesi adına teker teker kullanılmasını daha uygun buluyorum.” dedi. Şarkının aranjörlüğünü üstlenen Volga Talöz’ün kendisine çok destek olduğunu söyleyen Ceynur, “Sektörde bir kısır döngü var. Yeni bir şeyler yapmak istediğiniz zaman çok fazla destek olan yok. Volga projeyi ve beni çok sahiplendi” diyerek Tamöz’e teşekkürlerini iletti.

Foto: Emre Çevik - Ceynur ve Volga Tamöz

SETLERE HAZIRLANIYOR

Ceynur ile birlikte kameraların karşısına geçen Irmak Ünal, ekranlara olan özlemini dile getirdi. Kendisine gelen projeleri değerlendirmeye başladığını açıklayan Ünal, “Ekranlarda olmayı çok özledim.

Foto: Emre Çevik - Ceynur ve Irmak Ünal

Gelen projeleri okuyorum. Tiyatro var, dizi var, film var. Şuan için belli değil ama dizileri çok özledim.” diye konuştu.