Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 1 Haziran izle: Kısmetse Olur 191. yeni bölüm izle
Kısmetse Olur 1 Haziran izle: Kısmetse Olur 191. yeni bölüm izle
Kısmetse Olur'un 191. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Ceyda ve Batuhan arasındaki yakınlaşma iyice boyut kazanıyor.
Magazin 1 Haziran 2016 - 09:12

Kanal D’nin her anı büyük ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 191. bölümü bugün ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde Ceyda ve Batuhan arasındaki yakınlaşma iyice gün yüzüne çıkıyor. Ceyda “Bazı kişiler diyor ya ‘Daha yeni bir ilişkiden çıktım. Hazır değilim.’ bende hiç öyle bir şey yok aşık olmak istiyorum” diyerek yeni bir ilişkinin sinyalini veriyor. Batuhan ise Melis’e “Birbirimize şirinlikler yapma modundayız” diyor. Batuhan’ın bu sözlerinin ardından devreye giren Melis “Ne zaman el tutma moduna geçeceksiniz?” sorusunu sorduktan sonra Batuhan, Ceyda’nın elinden tutuyor.

HAZAL CEYDA GERİLİMİ

Hazal ve Ceyda arasında çok büyük bir gerilim yaşanıyor ve Ceyda “Ya kızım sana ne oluyor? Bak beni sinir etme” diyerek Hazal’a uyarılarda bulunuyor. Yoksa bu gerilimin sebebi Batuhan mı?

Kısmetse Olur’un 191. bölümünü saat 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 191. BÖLÜM

Son güncelleme: 15:17 - 01.06.2016