Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 1 Temmuz izle: Kısmetse Olur 216. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 1 Temmuz izle: Kısmetse Olur 216. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 216. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan'dan Nur'a romantik bir evlenme teklifi geliyor.
Magazin 1 Temmuz 2016 - 12:41

Kısmetse Olur’da finale sayılı haftalar kala heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan’dan Nur’a sürpriz bir evlenme teklifi geliyor.

 

BATUHAN HALKIN ARASINDA EVLENME TEKLİFİ EDİYOR

Bir süredir güzel bir ilişki yaşayan fakat zaman zaman aralarında soğuk rüzgarlar esen Batuhan ve Nur arasında sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Batuhan halkın içerisinde Nur’un karşısında eğilerek evlenme teklifinde bulunuyor ve çıkardığı tek taşı sevdiği kadının parmağına takıyor.

SEMİH EVE GİRDİ

Nur’da daha önce bir şeyler yaşayan ve bu dönemde Batuhan ile araları iyi olan Semih Kısmetse Olur evine misafir olarak girerek damatlar evinde sohbet ediyor. Semih’in eve giriş yaptığını gören Batuhan’ın ise suratı asılıyor. Eski damat adayı Semih Batuhan için “Ben çıktıktan sonra böyle bir yola giriyorsa bu benim kardeşim kardeşim hiç olmamış” diyerek sitemde bulunuyor.

Kısmetse Olur’un 216. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 216. BÖLÜM