Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 10 haziran izle: 199. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 10 haziran izle: 199. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 199. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan ve Nur Erkoç arasında çok romantik anlar yaşanıyor.
Magazin 10 Haziran 2016 - 09:10

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve büyük ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 199. bölümü bugün ekrana gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan ve Nur arasında romantik anlar gerçekleşiyor. Evde Melis’le dertleşen Nur “Ben, Batuhan ile hayal kurduğum zaman sanki sonunu görebiliyorum. Ben onunla ömrümü geçirebilirim. Hiçbir şey söylemeden ona gidip sarılmak istiyorum” diyor. Melis ise “Tamam onu yap o zaman” der demez Nur soluğu Batuhan’ın yanında alıyor ve gidip sarılıyor ardındansa “Seni özledim” diyor. Damat adayları bu tablonun ardından ikiliyi alkışlıyor.

 

ALİ MEHTAP’A AŞIK MI?

Evin yeni kraliçesi Mehtap’la konuşan Daniela “Ali’nin ben sana aşık olduğunu düşünüyorum” diyor. Acaba gerçekten Ali, Mehtap’a aşık mı? Öte yandan Nur’un Batahun’la olan ilişkisine hakkında konuşan Mehtap “Nur her aşık olduğunda mutsuz olan bir kadın, bu sefer de yanlış kişiye aşık oldu.” yorumunda bulunuyor.

Kısmetse Olur’un 199. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinde yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 199. BÖLÜM