Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 12 Haziran izle: 36. hafta final fragmanı izle
Kısmetse Olur 12 Haziran izle: 36. hafta final fragmanı izle
Kısmetse Olur 36. hafta finali fragmanı yayınladı. Kısmetse Olur yeni bölümde gelin ve damat adaylarını çok büyük bir sürpriz bekliyor.
Magazin 12 Haziran 2016 - 10:02

Kanal D’nin izlenme rekorları kıran evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 36. hafta finali bu gece yayınlanacak. Kısmetse Olur yeni bölümde gelin ve damat adaylarını havalara uçuracak bir bir sürpriz bekliyor. Peki ama bu sürpriz ne?

 

Daniela ile Emre arasında gerginlik yaşanırken Mehtap ve Melis arasında ise ufak çaplı bir kriz yaşanıyor. Mehtap “Sen benim arkadaşım gözüküyorsun ama aslında sen benim düşmanımsın” diyerek Melis’e yükleniyor. Melis bu sözlerin ardından şaşkınlığını gizleyemiyor. Ali’den finalde büyük bir itiraf geliyor. Melis’in “Sen Mehtap’a aşık olmuşsun” sözlerinin ardında Ali büyük gerçeği açıklıyor.

BATUHAN’DAN ROMANTİK İTİRAFLAR

Batuhan ve Nur arasındaki güzel gelişmeler devam ediyor. Final gecesinde Batuhan’ın Nur’a ithafen “Ömür boyu ona bakarak yaşayabilirim ya. Başka hiçbir şeye ihtiyacım yok.” demesinin ardından Nur ise elleri ile kalp işareti yaparak Batuhan’a karşılık veriyor.

Kısmerse Olur’un 36. hafta finalini saat tam 23.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 36. HAFTA FİNALİ