Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 14 Haziran izle: Kısmetse Olur 202. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 14 Haziran izle: Kısmetse Olur 202. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 202. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Melis'in teyzesi Sema Hanım gelinler evine konuk oluyor.
Magazin 13 Haziran 2016 - 19:50

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve kavgaları eksik olmayan evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 202. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Melis’in teyzesi Sema Hanım gelinler evine konuk oluyor ve Nur’a eleştiriler yağdırıyor. Cansel ise Sema Hanım’la sözlü diyaloğa girerek “Siz kendinizi öne çıkarmaya çalışıyorsunuz hanımefendi” diyerek eleştirilerde bulunuyor.

 

ADNAN ERCAN GERİLİMİ

Damatlar evinde Eracn ve Adnan arasında tartışma çıkıyor. Ercan, Adnan’a “Seninle aynı ortamda bulunmaktan utanıyorum, bu bir gerçek.” derken Adnan ise tehditvari bir biçimde “Üzeceğim seni” diyor. Bu sözlerin altında kalmayan Ercan “Beni üzebilmen için benim gözümde bir değerin olması lazım Adnan” diyor.

Kısmetse Olur’un 202. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 202. BÖLÜM