Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 15 Haziran izle: Kısmetse Olur 203. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 15 Haziran izle: Kısmetse Olur 203. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur'un 203. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde bir süredir aralarında romantik anlar yaşanan Nur ve Batuhan'ın arasında soğuk rüzgarlar esiyor.
Magazin 14 Haziran 2016 - 21:50

Kanal D ve ekranların en çok izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 203. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan ve Nur’un arası kıskançlık yüzünden açılıyor.

 

“GİZLİ HİSLERİN OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Nur’un Adnan’la konuşması esnasında “Ben gizli hislerinin olduğunu düşünüyorum.” demesinin ardından Batuhan kıskançlık krizine girerek “Sen nasıl böyle konuşabiliyorsun ya Nur? Bunun şakasını yapamazsın” diyor ve sinirleniyor.  Nur ise “Niye yapamazmışım?” diyerek karşılık veriyor.

TURGAY’IN CEYDA ISRARI BİTMİYOR

Gelinler evinde cezalı olan Ceyda ile konuşan Turgay “Gerçekten seni tanımak istiyorum. Ben buraya sırf senin için geldim.” diyor. Öte yandan  Ercan ve Hazal arasında da samimi anlar  yaşanıyor. Mehtap’ın imalı sözleri karşısında söze giren Ercan, Hazal’ın yanına giderek Mehtap’a “İtiraf ediyorum biz sevgiliyiz. Biz Hande’yle sevgiliyiz var mı?” diyor.

Kısmetse Olur’un 203. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 203. BÖLÜM