Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 16 Haziran izle: Kısmetse Olur 204. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 16 Haziran izle: Kısmetse Olur 204. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 204. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan ve Nur'un aileleri eve konuk oluyor. İkili arasındaki ilişki ise resmiyet kazanıyor.
Magazin 15 Haziran 2016 - 18:08

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve her bölümü büyük ilgi ile izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 204. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan’ın yengesi ve Nur’un annesi eve konuk oluyor.

 

“HAYIRLI OLSUN”

Batuhan’ın yengesi Batuhan’ın Nur’a karşı hislerini gelinler evinde aktarırken yeğeninin “Ben hiç aşık olmamışım, Nur’a çok farklıyım” dediğini söylüyor. Nur’un annesi Leyla Hanım ise damatlar evinde Batuhan’a yeşil ışık yakarak “O zaman hayırlı olsun diyelim mi?” diyor ve Batuhan’dan elini öpmesini istiyor.

“BEN NUR’U MUTLU EDECEĞİM”

Leyla Hanım’ın “Ben artık kızımın üzülmesini istemiyorum” demesinin üzerine Batuhan “Ben Nur’u mutlu edeceğim Leyla Teyze” diyerek ona söz veriyor. Öte yandan Batuhan’ın annesi ile baş başa konuşan Nur “Ben Batuhan’la gerçekten bir gelecek hayali kurabiliyorum” diyor. Tüm bu gelişmelerin ardından Leyla Hanım ile Adnan arasında gerilim had safhaya çıkıyor.

Kısmetse Olur’un 204. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 204. BÖLÜM

Son güncelleme: 18:15 - 15.06.2016