Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 17 Haziran izle: Kısmetse Olur 205. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 17 Haziran izle: Kısmetse Olur 205. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur'un 205. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde damatlar evinden Adnan kral olurken gelinler evinden Nur ise kraliçe oluyor.
Magazin 16 Haziran 2016 - 19:22

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen evlilik yarışma programı olan Kısmetse Olur’un 205. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’un yeni bölümde haftanın kral ve kraliçesi Adnan ve Nur oluyor. İkili birlikte yunuslarla yüzmeye gidiyor ve burada eğlenceli dakikalar geçiriyor. Öte yandan Adnan kıyafetinden pek memnun olmasa da Nur’un ise keyfine diyecek yok.

 

ADNAN KORKUYOR

Kral olduktan sonra korkuya kapılan Adnan “Vallahi abi kral olan ya gidiyor ya da ilişkiye başlıyor. Ben bir ilişkiye başlayamayacağıma göre ben gideceğim galiba.” diyor.

MELİS’TEN CANSEL TAKLİDİ

Melis “Eser’in ailesi beni istemedi, Eser ailesinden dolayı beni bıraktı.” diyerek Cansel’in taklidini yapıyor. Bakalım bu sözlerin ardından Cansel’in tepkisi nasıl olacak?

Son güncelleme: 19:45 - 16.06.2016