Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 18 Haziran izle: Kısmetse Olur 206. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 18 Haziran izle: Kısmetse Olur 206. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur'un 206. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal'a evde doğum günü partisi düzenleniyor ve duygusal anlar yaşanıyor.
Magazin 17 Haziran 2016 - 18:43

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 206. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde halk oylaması heyecanı yaşanırken Hazal’a da sürpriz bir doğum günü partisi düzenleniyor.

 

CANSEL MELİS GERİLİMİ

Melis’in “Sen Eser’le evlenecek misin?” sorusu Cansel’i sinirlendiriyor. Cansel “Evleneceğim ya da evlenmeyeceğim sana ne!” diyerek tepki veriyor. Öte yandan Daniela Ercan’a, Erdem’in Hazal’la ilgilendiğinden bahsediyor.

NUR BATUHAN’I SORGUYA ÇEKİYOR

Evde baş başa kalan Nur ve Batuhan arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Nur “Benimle ilgili bir sorunun yoksa neden benim yüzüme bakmadan çekip gidiyorsun” diyerek Batuhan’ı sorguya çekiyor. Hazal ve Emre arasında ise duygusal anlar yaşanıyor iki sevgili gözyaşlarına boğuluyor.

Kısmetse Olur’un 206. bölümünü saat tam 23.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 206. BÖLÜM