Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 19 Haziran izle: Kısmetse Olur 37. hafta finali fragmanı izle
Kısmetse Olur 19 Haziran izle: Kısmetse Olur 37. hafta finali fragmanı izle
Kısmetse Olur'un 37. hafta final fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde bu akşam gelinler ve damatları iki ayrı final sürprizi bekliyor.
Magazin 19 Haziran 2016 - 13:10

Kanal D’nin tansiyonu bir türlü düşmeyen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 37. hafta finali bu akşam seyircisi ile buluşacak. Kısmetse Olur yeni bölümde yarışmada 37. hafta final heyecanı yaşanırken iki sürpriz mektup da gelin ve damat adaylarını bekliyor.

 

BATUHAN ALİ’Yİ ELE VERDİ

Ali ve Mehtap arasındaki ilişkiyi değerlendiren Batuhan, Ali’nin kamera arkasında kendisine gelip “Mehtap benden hoşlanıyor. Bende de azcık bir şeyler var” dediğini belirtiyor. Bu sözleri duyan Mehtap ise imalı bir gülüşte bulunuyor.

ERDEM DANİELA YAKINLAŞMASI

Evde konu Daniela ile Erdem’in yakın arkadaşlığından açılıyor. Bu sırada Daniela ise “Böyle giderse gerçekten arkadaşlık aşka dönüşebilir” diyor. Erdem bu diyaloğun ardından gülümseyerek Daniela’ya bakıyor. Konuya dahil olan Emre ise ikiliyi birbirlerine yakıştırdığını dile getiriyor. Öte yandan Batuhan ve Nur arasında da yine soğuk rüzgarlar esiyor.

Kısmetse Olur'un 37. hafta finalini saat 23.45'te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur yeni bölümünü Kanal D'nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 37. HAFTA FİNALİ

Son güncelleme: 14:42 - 19.06.2016