Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 2 Haziran izle: Kısmetse Olur 192. yeni bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 2 Haziran izle: Kısmetse Olur 192. yeni bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 192. bölüm fragmanı yayınladı. Kısmetse Olur yeni bölümde gelinler evinden Batuhan kral koltuğuna otururken gelinler evinden ise Nur kraliçe koltuğuna oturuyor.
Magazin 2 Haziran 2016 - 10:40

Kanal D’nin her gün yayınlanan evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 192. bölümü bugün ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde evde kral ve kraliçe seçiliyor. Kral koltuğuna erkeklerden Batuhan oturuyor, kraliçe koltuğuna ise kadınlardan Nur Erkoç oturuyor. Yalnız Batuhan ve Nur’un kral ve kraliçe seçilmesinin ardından ikili arasında yakınlaşma yaşanıyor.

Hazal’ın annesi Gülsüm Hanım, Kısmetse Olur evine konuk oluyor ve kına gecesinin arından yaşanan olayları gündeme getiriyor. “Kına bittikten sonra dedikodu yapılmış” diyen Gülsüm Hanım, Daniela ile tartışmaya giriyor. Daniela ise “Siz Hazal’la bayağı konuşmussunuz bu konuyu, bana bileylenip gelmişsiniz” diyerek Gülsüm Hanım’a karşılık veriyor.

Kısmetse Olur'un 192. bölümünü saat 12.45'te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur'un yeni bölümünü Kanal D'nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 192. BÖLÜM