Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 20 Haziran izle: Kısmetse Olur 207. bölüm
Kısmetse Olur 20 Haziran izle: Kısmetse Olur 207. bölüm
Kısmetse Olur'un 207. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan'ın bir kadınla sosyal medyada çıkan fotoğrafı evde ufak çaplı bir krizin yaratıyor.
Magazin 20 Haziran 2016 - 13:01

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve her bölümü ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 207. bölümü şok gelişmelere sahne oluyor. Adnan’ın sosyal medyada çıkan fotoğrafları evde krize sebep oluyor. Adnan ise bu durumu “Dertleşme ihtiyacım olduğu için bir dönem konuşmaya başladık” diye açıklıyor.

“DELİKANLI GİBİ ÇIK ORTAYA”

Evde “Hazal, Ali’den hoşlanıyor” dedikodusunun yayılmasının ardından Ercan sitem dolu bir açıklama yapıyor. Ercan “Bir şey varsa içinde delikanlı gibi çık ortaya, dök içini, herkes yolunu çizsin” diyor.

BATU NUR GERGİNLİĞİ

Batuhan’ın yapmış olduğu bir hareket yüzünden Nur’la araları açılıyor. Nur “Sen benim sevgilimsen böyle bir şey yapamazsın” diyerek Batu’ya sitem dolu cümleler sarfediyor.

Kısmetse Olur'un 207. bölümünü saat 12.45'te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur yeni bölümünü Kanal D'nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 207. BÖLÜM