Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Kısmetse Olur’ 20 Mart Pazar günü kim elendi?
‘Kısmetse Olur’ 20 Mart Pazar günü kim elendi?
Kanal D'nin çok izlenen evlilik programı 'Kısmetse Olur'da dün gece eleme heyecanı yaşandı.
Burcu ÖZEN
Magazin 21 Mart 2016 - 08:18

‘Kısmetse Olur’ programında 20 Mart Pazar tarihinde eleme heyecanı yaşandı. Eser ve Cansel’in SMS birincisi olduğu oylamada, Murat, Hazal ve Ceyda arkadaşları tarafından elenmesi yönünde en çok oyu alan isim oldular.

Oylamaların eşit dağılımı sonucu, Hazal ve Ceyda arasında ikinci kez oylama yapıldı ve bu kez, Ceyda’nın eski sevgilisi Adnan da dahil olmak üzere, herkes elenmesi yönünde Ceyda’nın ismini yazdı. Ceyda’nın geçen hafta eski sevgilisi ile klip görüntülerinin ortaya çıkması, Adnan’la olan ilişkisini tamamen bitirmişti. Eser ve Cansel arasında çeki alan isim Eser oldu ve Murat’ın gitmesini engellemiş oldu. Eser evini korumayı başarırken, çeki alamayan Cansel, Ceyda’nın elenmesini engelleyemedi.

Hazal’ın elenmek üzere ayağa kalkmasına karşı sevgilisi Emre, şaşırdı ve Hazal’ın yanına giderek, destek oldu. Melis, Ayça, Mehtap ve Cansel de, Ceyda’nın yanında duygusal anlar yaşayarak destek oldular. Son zamanlarda gelinler evinde dışlanan Ceyda’ya, arkadaşlarından destek gelmesi şaşırtıcıydı. Son birkaç haftadır ev içinde sürekli gözyaşı döken Ceyda, finalde elenen isim olduğunu öğrendiğinde şoke oldu; ancak ağlamamak için uzun süre mücadele etti.

Çeki alan ismin Eser olmasıyla, evden elenen ismin Ceyda Kırıcı olduğu kesinleşti. Önce sunucu Seda Akgül ile vedalaşan Ceyda’nın, en zor vedası ise, sevdiği adam Adnan’la oldu. Adnan da o anda gözyaşlarını tutamadı ve tüm ev hüzünle Ceyda’ya veda etti.

EVE YENİ GELİN ADAYI

Ceyda’nın eve vedasından hemen sonra, gelinler evine yeni bir aday katıldı. 27 yaşındaki Özge Çanlı, Murat ve Semih’i tanımak istediğini açıkladı.

Son güncelleme: 08:41 - 21.03.2016