Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 21 Haziran izle: Kısmetse Olur 208. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 21 Haziran izle: Kısmetse Olur 208. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur'un 208. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde gelin ve damat adaylarını çok şaşırtan gelişmeler yaşanıyor.
Magazin 21 Haziran 2016 - 09:09

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve her bölümü sürpriz gelişmelere sahne olan evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 208. bölümü bugün ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde yarışmada sürpriz anlar yaşanıyor.

 

MİSAFİR DAMAT ADAYI

Kısmetse Olur’un bugün yayınlanacak bölümünde eve misafir bir damat adayı geliyor ve Mehtap ile samimi bir dans gerçekleştiriyor. Daha sonra damatlar evinde açıklamalar yapan damat adayı kafasındaki iki isimden birinin Melis olduğunu söylüyor.

“ESER’LE CANSEL ASLA EVLENMEZ”

Melis, Cansel ve Eser ilişkisi hakkında açıklamalarda bulunuyor. Melis, Eser’le Cansel’in evlenemeyeceğini, Eser’in asla Cansel’i istemeyeceğini iddia ediyor.

TANKUT EVE GERİ DÖNDÜ

Kısmetse Olur’da Turgay’ın eve veda etmesinin ardından Tankut eve yeni gelen damat adayı oluyor. Tankut “Yeni damat adayınız geldi” diyerek eve giriş yapıyor. Daniela ise sevgilisini görür görmez hemen boynuna atlıyor. Öte yandan bir erkek ve bir kadın sürpriz bir şekilde ellerindeki hediyelerle eve giriş yapıyor. Gelin adayları ise bu duruma anlam veremiyor. Bakalım bu sürprizin anlamı ne?

Kısmetse Olur’un 208. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 208. BÖLÜM