Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 238. bölüm fragmanı izle: (27 Eylül)
Kısmetse Olur 238. bölüm fragmanı izle: (27 Eylül)
Kısmetse Olur 238. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan, Didem'den şikayet ederken Semih ise Hazal'a sitem ediyor.
Magazin 27 Eylül 2016 - 11:38

Kanal D’nin büyük ilgiyle izlenen ve heyecan dozu bir an eksik olmayan evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 238. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur’un yeni bölümde Semih, ilişkiye başladıkları andan itibaren Hazal’ın ilgisiz tavrından şikayet ederken Adnan ise “Biz seninle neyiz?” diyerek sitem ediyor.

Kısmetse Olur’un 238. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KISMETSE OLUR 238. BÖLÜM FRAGMANI

GÖKHAN’DAN ESRA’YA MEKTUP

Gökhan kendisi için eve gelen yeni gelin adayı Esra’ya sürpriz bir mektup yazıyor. Rabia ile ilişki içerisinde olan Gökhan’ın bu hareketinin ardından Esra mutlu oluyor. Fakar Gökhan ile Rabia arasında ise tartışma yaşanıyor. Öte yandan kral ve kraliçe seçilen Leyla ile Suat luna parka giderek felekten bir gün çalıyorlar.

Kısmetse Olur’un 238. bölümünü saat tam 12.30’da izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur'un yeni bölümünü Kanal D'nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 238. BÖLÜM