Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 241. bölüm fragmanı izle: (30 Eylül)
Kısmetse Olur 241. bölüm fragmanı izle: (30 Eylül)
Kısmetse Olur 241. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Rabia ile Aycan arasında Gökhan krizi çıkıyor.
Magazin 30 Eylül 2016 - 08:39

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 241. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde evin paylaşılamayan damat adayı Gökhan’a Aycan da talip oluyor. Bu gelişmenin ardından Aycan ile Rabia arasında kriz yaşanıyor.

Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KISMETSE OLUR 241. BÖLÜM FRAGMANI

“DİDEM’E KARŞI YORUMLARINA DİKKAT ET”

Didem’e toz kondurmayan Adnan’a Semih’yen uyarı geliyor. Semih “Sen kaptırmışsın gidiyorsun ama dikkat et boğulacaksın. Haberin olsun” diyor. Adnan ise Semih’e “Didem’e karşı yorumlarına dikkat et” diyerek sert çıkıyor.

AYCAN VE DİDEM’İN ANNESİ KISMETSE OLUR’DA

Kısmetse Olur evine Aycan’ın annesi Nurcan Hanım ile Didem’in annesi Fazilet Hanım konuk oluyor. Her iki anne de yaşanan olaylarla ilgili sitemlerini belli ediyorlar.

YENİ DAMAT ADAYI METEHAN

Tolga’nın diskalifiye olmasının ardından Kısmetse Olur’un yeni damat adayı Metehan oluyor. Metehan evde ilişki yaşamak istediği gelin adayının Hazal olduğunu söylüyor. Bakalım Semih ile Metehan arasında nasıl bir kriz çıkacak.