Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 248. bölüm fragmanı izle: 8 Ekim Halk Oylaması
Kısmetse Olur 248. bölüm fragmanı izle: 8 Ekim Halk Oylaması
Kısmetse Olur 248. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Aycan ve Gökhan romantik bir yemek yerken Semih ile Hazal ise yemekte birbirine giriyor.
Magazin 8 Ekim 2016 - 14:34

Kanal D’de her gün yayınlanan ve her bölümde heyecan fırtınası estiren Kısmetse Olur’un 248. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde halk oylaması yapılacak.

Kısmetse Olur’un yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KISMETSE OLUR 248. BÖLÜM FRAGMANI

GÖKHAN VE AYCAN’IN ROMANTİK YEMEĞİ

En son kral ve kraliçe ödülünde bir araya gelip yakınlaşan Gökhan ve Aycan, evde baş başa romantik bir yemek yiyor. Yemeğin ardından ikili dans ediyor ve biraz daha samimi oluyor. Öten yandan daha dün barışan Hazal ve Semih baş başa yedikerli yemek esnasında yine tartışmaya başlıyor ve Hazal masayı terk ediyor. Gamze’yi Aykut’la konuşurke gören Şahin küplere biniyor ve ikiliye tehdit yağdırıyor. Adnan ve Didem ilişkisi de pek olumlu gitmiyor. Adnan Didem’e aşık olmadığını belirtiyor.

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü saat tam 00.15’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 248. BÖLÜM