Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 249. bölüm fragmanı izle: (10 Ekim) Adnan çıldırdı
Kısmetse Olur 249. bölüm fragmanı izle: (10 Ekim) Adnan çıldırdı
Kısmetse Olur'un 249. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde geçen sezon yarışmacısı Mehtap eve giriyor ve ortalığı karıştırıyor.
Magazin 10 Ekim 2016 - 10:01

Entrikası, aksiyonu bir an eksik olmayan evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 249. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Didem’in Semih’i yazdığı ortaya çıkıyor. Bu detayın ardından Adnan, Semih’i yazdığı için Didem’e ateş püskürerek hoşlandığı kadına tehditler yağdırıyor.

KISMETSE OLUR 249. BÖLÜM FRAGMANI

DİDEM’LE İLGİLİ ŞOK GELİŞME

Mehtap’ın eve girmesi ile birlikte ortalık da yavaş yavaş karışmaya başlıyor. Geçen sezon da evi birbirine katan Mehtao, Didem’in evlenip boşandığını söylüyor. Zaten Didem’e sinirli olan Adnan bu gelişmeyi öğrenince daha da çılgına dönüyor. Bakılım bugün daha ne gibi sürprizler bizleri bekliyor?

Kısmetse Olur’ın yeni bölümünü saat tam 12.15’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 249. BÖLÜM