Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 250. bölüm fragmanı izle: Aycan’a doğum günü sürprizi
Kısmetse Olur 250. bölüm fragmanı izle: Aycan’a doğum günü sürprizi
Kısmetse Olur 250. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Aycan'a doğum günü sürprizi hazırlanıyor.
Magazin 11 Ekim 2016 - 08:12

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 250. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Şahin’in Gamze takıntısı bitmek bilmiyor. Evdekilere “Gamze’nin adını kimse anmayacak!” diyen Şahin Aykut’la da polemiğe giriyor.

KISMETSE OLUR 250. BÖLÜM FRAGMANI

AYCAN’A DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Kısmetse Olur’un gelin ve damat adayları Aycan’ın doğum günü sebebiyle ona doğum günü sürprizi hazırlıyorlar. Aycan ve Gökhan romantik bir dans ediyorlar. Bu görüntüler ise Rabia’yı çileden çıkarıyor ve genç kadın gözyaşlarına boğuluyor. Bazı gelin adayları ise Rabia’yı teselli etmeye çalışıyor.

AYÇA’DAN DAMAT ADAYINA PASTA JESTİ

Eve yeni dahil olan Ayça, damatlar evine giderek bir damat adayına pasta götürüyor. Acaba bu damat adayı kim? Damat adayı bu pasta sürprizi karşısında nasıl bir tepki verecek?

Kısmetse Olur’un 250. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 250. BÖLÜM