Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 251. yeni bölüm fragmanı izle: Semih evlenme teklifi mi ediyor?
Kısmetse Olur 251. yeni bölüm fragmanı izle: Semih evlenme teklifi mi ediyor?
Kısmetse Olur'un 251. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Semih ile Hazal muhteşem bir sürprizin ardından barışıyorlar daha Semih cebinden çıkardığı kutu ile herkesi şaşırtıyor.
Magazin 12 Ekim 2016 - 08:06

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen evlilik yarışma programı olan Kısmetse Olur’un 251. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Ayça ile Gökhan arasında tatlı sert atışmalar yaşanırken Ayça gelin adaylarına açık açık niyetini belli ediyor. Öte yandan Şahin, Gamze’den vazgeçtiğini belirtirken Adnan ise Didem ile yollarını iyice ayırıyor.

KISMETSE OLUR 251. BÖLÜM FRAGMANI

SEMİH’TEN MUHTEŞEM SÜRPRİZ

Bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Semih ile Hazal aşkında güzel bir gelişme yaşanıyor. Semih ve diğer damat adayları işbirliği yaparak Hazal’a muhteşem bir sürpriz hazırlıyor. Sürprizi gören Hazal’ın ağzı açık kalıyor. Semih daha sonra cebinden bir kutu çıkararak Hazal’a teklifte bulunuyor. Acaba teklif ne?

Kısmetse Olur'ın yeni bölümünü saat tam 12.15'te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur'un yeni bölümünü Kanal D'nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 251. BÖLÜM