Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 256. bölüm fragmanı izle: Gamze’nin sözleri ortalığı gerdi
Kısmetse Olur 256. bölüm fragmanı izle: Gamze’nin sözleri ortalığı gerdi
Kısmetse Olur 256. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Semih Hazal ilişkisinde tam her şey çok güzel gidiyor derken bir anda ortalık toz duman oluyor.
Magazin 17 Ekim 2016 - 19:52

Kanal D’nin heyecanı, aksiyonu eksik olmayan evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 256. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal’ın annesi eve misafir olarak geliyor. Evde damat adayları ile sohbet eden Fatoş Hanım, Adnan’ın “On numara bir damadınız olacak.” sözlerine “İnşallah, Allah nasip kısmet ederse…” cevabını veriyor.

KISMETSE OLUR 256. BÖLÜM FRAGMANI

GAMZE’NİN SÖZLERİ ORTALIĞI GERDİ

Fatoş Hanım’ın gelişi ile birlikte Semih Hazal ilişkisi tam yeni bir boyut kazanacakken Gamze’nin “Semih’in bugünkü davranışından sonra ona olan duygularım değişti” demesi her şeyi berbat ediyor. Hazal gözyaşlarına boğulup Semih’e isyan ederken Semih ise onu daha da sinirlendiren sözler sarf ediyor.

Kısmetse Olur'un 256. bölümünü saat tam 12.45'te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur'un yeni bölümünü Kanal D'nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 256. BÖLÜM