Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 256. bölüm fragmanı izle: Semih Hazal aşkı bitiyor mu? – 18 Ekim
Kısmetse Olur 256. bölüm fragmanı izle: Semih Hazal aşkı bitiyor mu? – 18 Ekim
Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı çıktı ve 256. bölümde Kısmetse Olur evine sürpriz bir ziyaretçinin geleceği görüldü! İşte Kısmetse Olur 18 Ekim 2016 tarihli 256. yeni bölümden detaylar...
Magazin 18 Ekim 2016 - 09:45

Kısmetse Olur evine gelen sürpriz ziyaretçi damatların ve özellikle de gelinlerin pek hoşuna gidecek. Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı gösteriyor ki yarışmacıları ziyaret gelecek Hazal’ın annesi sempatikliği ve samimiyeti ile gelinlerin ve damatların ilgisini çekecek. Gelinler Hazal’ın annesi Fatoş’a Gökhan’ı kime yakıştırdığını sorarken Damatlar Hazal’ın annesine Semih’i övecekler.

İLGİLİ HABERKanal D yayın akışı 18 Ekim: Kısmetse Olur yeni bölüm canlı izle18 Ekim: Kısmetse Olur yeni bölüm canlı izle

GAMZE’DEN ŞOK SEMİH İTİRAF!

Hazal’ın annesi Fatoş hanımın gelmesi ve Hazal ile Semih çifti ile ilgili olumlu hava şok bir gelişme ile son bulacak. Gamze, Semih’e karşı hisleri olduğunu itiraf edecek ki ortalık karışacağa benziyor. Hazal ile Semih fena bir kavga edecekler ve Hazal göz yaşları içinde uzaklaşacak ve artık istemediğini haykıracak. Hazal Semil çifti sona mı geldi? Hazal – Semih – Gamze arasında bir aşk üçgeni mi oluşuyor?

Kısmetse Olur 256. yeni bölüm Fragmanı için tıklayınız