Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 257. bölüm fragmanı izle: Şahin’le Aykut birbirine girdi
Kısmetse Olur 257. bölüm fragmanı izle: Şahin’le Aykut birbirine girdi
Kısmetse Olur 257. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Gamze yüzünden Şahin ve Aykut birbirine giriyor.
Magazin 18 Ekim 2016 - 18:39

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 257. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Şahin, Gamze’ye özel bir sürpriz hazırlıyor. Her şey iyi hoş derken Gamze Aykut’la baş başa oturup Aykut’a adeta evlenme teklifinde bulununca ortalık geriliyor. Şahin bu sözlerin ardından Aykut’la kavgaya tutuşuyor. Nazlı ise Gamze’ye ateş püskürüyor.

KISMETSE OLUR 257. BÖLÜM FRAGMANI

AYÇA REDDEDİLDİ

Eve girer girmez Gökhan’a ilgisini sürekli belli eden Ayça, Gökhan’dan olumsuz yanıt alınca gözyaşlarına boğuluyor ve ondan vazgeçtiğini açıklıyor. Bu reddedilmenin ardından Gökhan ve Ayça arasında kriz yaşanıyor.

Kısmetse Olur’un 257. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 257. BÖLÜM